e-poe link

Üles mäge

 

Puidust lauamäng MÄEST ÜLES on tore seltskondlik mäng, mille põhimõtteks on kuuli veeretamine üles mäge, ühest laua ostast teise kahe varda abil. Laua pinnal on 12 ava, mis igaüks on tähistatud numbriga. Saades kuuli võimalikult kaugesse auku, saab mängija augu juures märgitud punktide summa. Ühel mängijal on kokku kolm võimalust. Võitjaks osutub see, kes teenib mängu jooksul kõige rohkem punkte.


Labürint

 

Puidust lauamäng LABÜRINT on tore seltskondlik mäng, mille eesmärk on saada kuul kõige kaugemasse auku. Labürindi teekonnal on erinevad augud, mis on tähistatud numbritega. Kui kuul kukub ühte sellisesse auku, siis on mängija teeninud vastava punktisumma, mis on kirjutatud augu juurde. Igal mängijal on kolm võimalust. Eesmärk on siiski eksimatult saada kuul algusest kuni kõige kaugemasse punkti, kus mängija teenib 10 punkti. Võitjaks osutub see, kes teenib mängu jooksul kõige rohkem punkte. Kui on soov mängu huvitavamaks teha, siis võib määrata ka aja piirangu, kus ühel mängijal on aega 30 sekundit.


Liikuv rada

 

Puidust lauamäng LIIKUV RADA on tore seltskondlik mäng, mille põhimõtteks on kuuli veeretamine läbi takistuste ühest laua ostast teise. Kuuli võib veeretada ainult liigutades mängu lauda. Kuule käega ega teiste kehaosadega liigutada ei tohi. Laua teises otsas on augud kuhu kuul peaks kukkuma. Erinevatel aukudel on punktisummad. Mängu kasutamiseks on kolm kuuli ja võitjaks osutub see, kes saab kolme kuuli veeretamisel kõige rohkem punkte. Kui on soovi mängu keerulisemaks teha, siis võib seda ka aja peale mängida jättes igale mängijale mänguajaks 30 sekundit ja asetades lauale kolm kuuli korraga.


Täpne liug

 

Puidust lauamäng TÄPNE LIUG on tore seltskondlik mäng, mille põhimõtteks on puidust litrite viskamine ühest laua ostast teise. Litreid võib visata ainult käega, libistades litrit mööda lauda ja mitte ületades piirdeliistu mängualaua peal. Laua teises otsas on avad, kuhu litter peaks sisenema. Erinevatel avadel on punktid, mida mängija teenib. Mängu kasutamiseks on kümme puidust litrit ja võitjaks osutub see, kes saab kümne litri viskamisel kõige rohkem punkte. Kui on soovi mängu keerulisemaks teha, siis võib seda ka aja peale mängida, jättes igale mängijale mänguajaks 60 sekundit.


Hiirelõks

 

Puidust lauamäng HIIRELÕKS on tore seltskondlik mäng, mille põhimõtteks on „hiire“ püüdmine puidust toki abil. Üks mängijatest laseb puidust klotsi ehk „hiire“ torust alla ja teine mängija peab ära tabama millal „hiir“ täpselt alla jõuab. Igal mängijal on kolm võimalust. Püüdes „hiire“ kinni, teenib mängija 10 punkti. Võitjaks osutub see, kes teenib mängu jooksul kõige rohkem punkte.


Juustuviil

 

Puidust lauamäng JUUSTUVIIL on tore seltskondlik mäng, mille põhimõtteks on kuuli veeretamine üles mäge, ühest laua ostast teise kahe nööri abil. Laua pinnal on erinevate suurustega avad. Eesmärk on saada kuul kõige kõrgemale, nii et kuul ei kukuks aukudesse. Erinevad kõrgused on tähistatud erinevate punkti­summadega. Saades kuuli kõige kõrgemale, teenib mängija 10 punkti. Ühel mängijal on kokku kolm võimalust. Võitjaks osutub see, kes teenib mängu jooksul kõige rohkem punkte. Kui on soov mängu huvitavamaks teha, siis võib määrata ka aja piirangu, kus ühel mängijal on aega 30 sekundit.


Peegelkiri

 

Puidust lauamäng PEEGELKIRI on tore seltskondlik mäng, mille põhimõtteks on pliiatsiga kriipsu joonistamine mööda paberit, vaadates ainult peeglisse. Paberile on joonistatud labürint, mille erinevates etappides on punktisummad, mida mängija mängu käigus teenib. Eesmärk on eksimatult saada vedada pliiatsiga kriips algusest kuni kõige kaugemasse punkti, kus mängija teenib 10 punkti. Võitjaks osutub see, kes teenib mängu jooksul kõige rohkem punkte. Kui on soov mängu huvitavamaks teha, siis võib määrata ka aja piirangu, kus ühel mängijal on aega 30 sekundit.


Mängijad võivad ka erinevaid mänge mängida üksteise järgi, liites kokku erinevate mängude jooksul teenitud summa. Võitjaks osutub see, kes on teeninud kõikide mängude mängimisel kõige rohkem punkte. Kõiki mänge võib mängida ka meeskondlikult, jagades ära mängijad, kes millist mängu võistluse käigus mängima hakkab.

Puidust lauamänge saab rentida nii ühekaupa kui ka seitsmest erinevast mängust koosneva komplektina. Ühe mängu rendihind on 20€/päev või 30€/nädalavahetus (R-P). Rentimiseks võtke ühendust See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Komplekti soodushind 90€/päev või 145€/nädalavahetus.

Puidust lauamänge on võimalik ka meie e-poest osta.

OÜ Intarsia
Kastani 10, Rapla 79514
Tel 5277386
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Kopeerimisõigus © 2010-2020. Kõik õigused reserveeritud.