e-poe link

OÜ Intarsia põhitegevuseks on puidust eritellimustooted. Valmistame just Teile sobiva mööbli kas täispuidust või vineerist. Valmistame erinevaid riiuleid, laudu, kappe nii kööki, garderoobi, elutuppa, magamistuppa kui lastetuppa.

Teeme ka eritellimusel puidust aedasid, terrassse, aiabasseine, tarbeesemeid ja kõiki teisi puidust tooteid Teile koju või kontorisse.

Valmistoodetena pakume aiamööblit, lillekaste, mänguasjadekaste, liivakaste ning väiksematest toodetest lõikelaudu, vaagnaid, kuumaaluseid ja veinikarpe. Kõiki tooteid on saadaval nii naturaalselt kui ka lõppviimistlusega, kus lisaks toonile saab valida töötlust erinevate puidukaitsevahenditega vastavalt sise- või välitingimustele. Kasutame oma toodete valmistamiseks enamasti kase- ja männipuitu, materjalivalikus on esindatud ka kõik teised puuliigid.

Meie toodete valikust leiate aiamööblit, puitmööblit, aiabasseine, lillekaste, liivakaste, mänguasjakaste, turvaväravaid lastele ja palju muud. Samuti pakume veinikarpe, kandikuid ja muid tarbeesemeid koju ja kontorisse.

Loodame, et leiate midagi enda maitsele. Tutvu meie toodetega eraldi toodete menüü alt või meie pildigaleriist, kus pilte erinevatest tehtud töödest!

Kui te aga soovitud toodet ei leia või teil on mõni idee või pilt mingist tootest, mida sooviksite lasta valmistada, siis võtke julgesti meiega ühendust. Kõik mõtted on teretulnud!

OÜ Intarsia
Kastani 10, Rapla 79514
Tel 5277386
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Kopeerimisõigus © 2010-2021. Kõik õigused reserveeritud.